PublishPress Capabilities - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Warning:
ca: Atenció:

en: The active plugin %s is not compatible with your PHP version.
ca: L'extensió activa %s no és compatible amb la teva versió de PHP.

en: %s is required for this plugin.
ca: Es requereix %s per aquesta extensió.

en: Settings saved.
ca: Opcions desades.

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Role Capabilities
ca: Competències

en: Member support forum
ca: Forum d'Ajuda

en: %s Capabilities
ca: %s Competències

en: Level:
ca: Nivell:

en: Delete this role
ca: Elimina aquest rol

en: You are about to delete the %s role.
    
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ca: Estàs apunt d'eliminar el rol %s.
      'Cancel·la' per sortir, 'D'acord' per eliminar.

en: Delete Role
ca: Eliminar Rol

en: Add Capability
ca: Afegeix Competència

en: Add to role
ca: Afegir al rol

en: Copy this role to
ca: Copia aquest rol a

en: Copy
ca: Copiar

en: New backup saved.
ca: S'ha creat la copia de seguretat.

en: Restore failed. No backup found.
ca: Ha fallat la recuperació. No s'ha trobat cap copia de seguretat.

en: Roles and Capabilities restored from last backup.
ca: S'han recuperat els Rols i Competències des de la copia de seguretat.

en: Needed function to create default roles not found!
ca: La funció per crear els rols predeterminats no s'ha trobat!

en: Roles and Capabilities reset to WordPress defaults
ca: S'han restaurat Rols i Competències als valors predeterminats de WordPress.

en: Backup Tool for %1$sPublishPress Capabilities%2$s
ca: Eina de Copies de Seguretat per a %1$sPublishPress Capabilities%2$s

en: Restore
ca: Restaura

en: Backup
ca: Copia

en: Backup Roles and Capabilities
ca: Desa una copia de rols i competències

en: Reset WordPress Defaults
ca: Restaura valors predeterminats de WordPress

en: WARNING:
ca: ATENCIÓ:

en: Reseting default Roles and Capabilities will set them to the WordPress install defaults.
ca: Restaurant els valors predeterminats per a Rols i Competències, els configurarà als valors predeterminats de la instal·lació de WordPress.

en: If you have installed any plugin that adds new roles or capabilities, these will be lost.
ca: Si has instal·lat alguna extensió que afegeix nous rols o competències, aquests es perdran.

en: It is recommended to use this only as a last resource!
ca: Es recomana utilitzar aquesta opció només com a últim recurs!

en: Reset Roles and Capabilities to WordPress defaults
ca: Restaura Rols i Competències als valors predeterminats de WordPress

en: You are about to reset Roles and Capabilities to WordPress defaults.
     'Cancel' to stop, 'OK' to reset.
ca: Estàs apunt de restaurar els valors predeterminats de WordPress per a Rols i Competències.
      'Cancel·la' per abandonarr, 'D'acord' per restaurar.

en: Reset to WordPress defaults
ca: Restaura els valors predeterminats de WordPress

en: Edit Roles
ca: Rols

en: Capabilities
ca: Competències

en: Roles
ca: Rols

en: New role created.
ca: S'ha creat el nou rol.

en: Error: Failed creating the new role.
ca: Error: No s'ha pogut crear el nou rol.

en: Incorrect capability name.
ca: Nom incorrecte de competència.

en: Type / Taxonomy settings saved.
ca: Opcions desades.

en: Bad form received.
ca: S'ha rebut un formulari incorrecte.

en: You cannot remove Manage Capabilities from Administrators
ca: No pots eliminar 'Manage Capabilities' dels administradors

en: Cannot delete default role. You <a href="%s">have to change it first</a>.
ca: No es pot eliminar el rol predeterminat. <a href="%s" Abans has de canviar-lo</a>.

en: Role has been deleted. %1$d users moved to default role %2$s.
ca: El rol ha estat eliminat. S'han mogut %1$d usuaris al rol predeterminat %2$s.

en: Role
ca: Rol

en: New capability added to role.
ca: Nova competència afegida al rol.

en: Bad form Received
ca: S'ha rebut un formulari incorrecte.

en: Documentation
ca: Documentació
