Yet Another Related Posts Plugin v3.0.5 - en to kk translation catalogue (79 entries)

en: Related Posts (YARPP)
kk: Сабақтас оразалар (YARPP)"

en: Related Posts
kk: Сабақтас оразалар

en: %f is the YARPP match score between the current entry and this related entry. You are seeing this value because you are logged in to WordPress as an administrator. It is not shown to regular visitors.
kk: %f - Бұлrоэффициэнт"Ұқсастық"Ағымдағыоразаныжәнесабақтасонымен.Сізкөріпжатырсызөйткені, сіз Wordpress әкімгекелдіңіз."

en: The MyISAM check has been overridden. You may now use the "consider titles" and "consider bodies" relatedness criteria.
kk: Тексеруістелінген MyISAM болды. Ендісізұқсастықтарбелгілеріқолданааласыз“Бастардықарау” и “Мәтіндіқарау”."

en: YARPP's "consider titles" and "consider bodies" relatedness criteria require your <code>%s</code> table to use the <a href='http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/storage-engines.html'>MyISAM storage engine</a>, but the table seems to be using the <code>%s</code> engine. These two options have been disabled.
kk: YARPP опциялардың қолдануысы “Бастарды қарау ” и “Мәтінді қарау”Сіздің кестеңіз үшін, талап етеді <code>%s</code> Қозғағышты қолданды <a href='http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/storage-engines.html'>MyISAM</a>, Бірақ кесте қозғағыш көрiнедi қолданып жатыр <code>%s</code>. Бұл екі опция айырылған.

en: To restore these features, please update your <code>%s</code> table by executing the following SQL directive: <code>ALTER TABLE `%s` ENGINE = MyISAM;</code> . No data will be erased by altering the table's engine, although there are performance implications.
kk: Бұл опциялар қалпына келтіру үшін, тәңір жарылқасын, сіздің кестеңізді өзгертесіз <code>%s</code> SQL нұсқаулықпен келесі e&nbsp;: <code>ALTER TABLE `%s` ENGINE = MyISAM;</code><br /> Кестеде өзгерісте құз осы тиісті емес, бірақ ықтимал зардаптар

en: If, despite this check, you are sure that <code>%s</code> is using the MyISAM engine, press this magic button:
kk: Егер, тәуелсіз не сіз дәйекті бұл опциядан кесте <code>%s</code> Қолданып жатыр MyISAM, бұл сиқырлы батырмаға басыңыз &nbsp;:

en: Trust me. Let me use MyISAM features.
kk: Маған сеніңіз. Маған қолдану мүмкіндік беріңіз MyISAM

en: The YARPP database had an error but has been fixed.
kk: Базасықателердіосы YARPP болды, бірақолардұрысталғанболды.

en: The YARPP database has an error which could not be fixed.
kk: Базасы дұрысталған мүмкін болу қатені осы YARPP болып жатыр.

en: do not consider
kk: Қарамау керек

en: consider
kk: Қарау

en: consider with extra weight
kk: Қосымша салмақпен қарау керек

en: Yet Another Related Posts Plugin Options
kk: Опциялар YARPP

en: "The Pool"
kk: <em>Контент</em>

en: "The Pool" refers to the pool of posts and pages that are candidates for display as related to the current entry.
kk: <em>Контент</em> Сабақтас жазуларға блокта көрсетуге кандидаттармен келген қатынастардың және беттердің жиынды сияқты ұғылып жатыр.

en: Disallow by category:
kk: Дәрежелер шығару керек:

en: Disallow by tag:
kk: Теги шығару:

en: Show password protected posts?
kk: Парольмен қорғал қалған қатынастарды көрсету??

en: Show only previous posts?
kk: Тек қана алдыңғы қатынастар көрсету керек?

en: "Relatedness" options
kk: Ұқсастықтар белгілер

en: more&gt;
kk: подробнее&gt;

en: Match threshold:
kk: Ұқсастықтар табалдырық:

en: Titles:
kk: Бастар:

en: Bodies:
kk: Мәтіндер:

en: Tags:
kk: Теги:

en: Categories:
kk: Дәрежелер:

en: Cross-relate posts and pages?
kk: Әрілі-берілі перелинковку беттердің және қатынастардың істеу керек?

en: When the "Cross-relate posts and pages" option is selected, the <code>related_posts()</code>, <code>related_pages()</code>, and <code>related_entries()</code> all will give the same output, returning both related pages and posts.
kk: Опция таңдаұлы кезде “Әрілі-берілі перелинковку беттердің және қатынастардың істеу керек?”, Функциялар <code>related_posts()</code>, <code>related_pages()</code> и <code>related_entries()</code>Және болатын бірдей жиын беріп жатыр бет және қатынастар

en: Display options <small>for your website</small>
kk: Опциялардың Көруі <small>Сіздің сайтыңыз үшін </small>

en: Automatically display related posts?
kk: Сабақтас оразаларды Автоматически көрсету?

en: This option automatically displays related posts right after the content on single entry pages. If this option is off, you will need to manually insert <code>related_posts()</code> or variants (<code>related_pages()</code> and <code>related_entries()</code>) into your theme files.
kk: Бұл опция сабақтас қатынасты автоматически көрсетіп жатыр hgzvj Жеке қатынастарға бетте ішіндегісіден кейін. Егер бұл опцияны бөліп тастау керек, сізге қолдан қойу керек болады <code>related_posts()</code>Немесе бірдеме ұқсас (<code>related_pages()</code> и <code>related_entries()</code>)Сіздің тақырыбыңызда.

en: Website display code example
kk: Web-сайтта код мысалы

en: (Update options to reload.)
kk: (Қайта тиеу үшін опциялар сақтайсыз.)

en: Maximum number of related posts:
kk: Сабақтас оразалардың максимал саны:

en: Before / after related entries:
kk: Дейін / кейін<br />шыдамдар

en: For example:
kk: Мысалы:

en: Before / after each related entry:
kk: Дейін / кейін <br />Әрбір сабақтас оразаны

en: Show excerpt?
kk: Шыдамды көрсету?

en: Excerpt length (No. of words):
kk: Шыдамдар ұзындық (Сөздердің саны):

en: Before / after (Excerpt):
kk: Дейін / кейін <br />Шыдамдар

en: Order results:
kk: Нәтижелердің іріктеуі:

en: score (high relevance to low)
kk: Ұқсастық (Кемуде)

en: score (low relevance to high)
kk: Ұқсастық (Өсуде)

en: date (new to old)
kk: Дата (Кемуде)

en: date (old to new)
kk: Дата (Өсуде)

en: title (alphabetical)
kk: Бас (по алфавиту)

en: title (reverse alphabetical)
kk: Бас (Кері ретте)

en: Default display if no results:
kk: Үндемеу бойынша көрсету керек егер бос:

en: Help promote Yet Another Related Posts Plugin?
kk: Көмектесу плагин алға бастыру керек YARPP?

en: This option will add the code %s. Try turning it on, updating your options, and see the code in the code example to the right. These links and donations are greatly appreciated.
kk: Бұл опция кодты қосады %s. Оның қосу көріңіз, опциялар өзгертесіз және оңнан солға код мысалы қарап жатырсыз. Бұл сілтеме және батырмалар өте маңызды

en: Display options <small>for RSS</small>
kk: Күйге келтірулердің Көруі <small>Үшін RSS</small>

en: Display related posts in feeds?
kk: Сабақтас оразаларды көрсету RSS?

en: Display related posts in the descriptions?
kk: Сипаттамада сабақтас оразалар көрсету керек?

en: RSS display code example
kk: Код мысалы RSS

en: Before / after (excerpt):
kk: Дейін / кейін<br /> Шыдамдар:

en: word
kk: слово

en: tag
kk: тег

en: category
kk: дәреже

en: require at least one %s in common
kk: Біреу "%s" ортақ болуға тиісті

en: require more than one %s in common
kk: көп біреу  "%s" ортақ болуға тиісті

en: Options saved!
kk: Күйге келтірулер сақтаған!

en: The higher the match threshold, the more restrictive, and you get less related posts overall. The default match threshold is 5. If you want to find an appropriate match threshold, take a look at some post's related posts display and their scores. You can see what kinds of related posts are being picked up and with what kind of match scores, and determine an appropriate threshold for your site.
kk: Не ұқсастықтар жоғары табалдырығы, сол қатал іріктеу, және сол жазуларды шығуда аз аласыз. Табалдырық бойынша-үндемеуге 5 тең. Егер қолайлы табалдырықты мәндер тапқысы келісе, поэкспериментируйте бірнешесі қатынастармен. Қандай қатынастар жоғары шығатынын сіз көре аласыз және оларда қандай сіздің   сайтыңыз" үшін қолайлы деңгей анықтауға болатын ұқсастықтар мәндері.

en: Update options
kk: Күйге келтіруді өзгерту

en: Do you really want to reset your configuration?
kk: Сіз сіздің күйге келтірулеріңіз құлатқыңыз шындығында келеді?

en: Reset options
kk: Күйге келтіруді құлату

en: Example post
kk: Мысалы пост

en: day(s)
kk: күндерді

en: week(s)
kk: айларды

en: month(s)
kk: жыл

en: Show only posts from the past NUMBER UNITS
kk: Көрсету тек қана посты артында соңғы  NUMBER UNITS

en: Display using a custom template file
kk: Қолданушыдан үлгімен көрсету керек

en: Template file:
kk: Үлгінің файлы:

en: This option displays related posts at the end of each item in your RSS and Atom feeds. No template changes are needed.
kk: Бұл опция сіздің ағыныңыздың аяқта әрбір тармақтың сабақтас қатынастар көрсетіп жатыр Atom және RSS

en: These are the related entries for this entry. Updating this post may change these related posts.
kk: Бұл сабақтас посты бұл үшін пост. Өзгеріс бұл поста сабақтас жиын пост өзгерте алады.

en: Whether all of these related entries are actually displayed and how they are displayed depends on your YARPP display options.
kk: Көрсетіледі барлық бұл посты және олар сияқты көрсетілу болады, бейнеңізден сіздің күйге келтірулеріңізден тәуелді болып жатыр YARPP.

en: No related posts.
kk: Сабақтас қатынастар жоқ

en: NEW!
kk: ЖАНА!

en: This advanced option gives you full power to customize how your related posts are displayed. Templates (stored in your theme folder) are written in PHP.
kk: Бұл қосымша күйге келтірулер сізге сабақтас қатынастар бейне күйге келтіру үшін толық дәрмен беріп жатыр. Үлгілер (Қолданхатын тақырыптарға папкада сақталып жатыр) Жазған PHP.
